From the blog

Job: sailor machine operator

This job is requring a minimal Hungarian language understanding, for details please read in Hungarian:

A Portum Lines Hajózási Kft. gépkezelő matrózt keres azonnali kezdéssel
Követelmények:
– érvényes hajós szolgálati könyv
– gépkezelő matróz képesítés

– A matróz feladatokon túl a vendéglátással is kell kisebb részben foglalkozni (menetben pultban besegíteni, de tálcázni, felszolgálni, teríteni nem kell)

Mit kínálunk:
– Nyugodt munkakörülmények, hisztimentes környezet
– Versenyképes fizetés egész (!) évben, amely minden évben emelkedik, jattot.

– Alapbér+túlóra bérrendszer, fizetett szabadsággal, duplán fizetett ünnepnapokkal

– Képzéstámogatás

– Egyenruhát (ing, pulover, kabát, munkavédelmi cipő) biztosítunk

A megjelölt bér a kezdő alapbér túlórák és juttatások nélkül.

Gépkezelői képesítés, tapasztalat személyhajókon előny.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és beszkennelt (vagy fényképezett) HSZK-val (adatok oldal, képesítések oldal).

A munkavégzés jellemzően délutántól estéig vagy éjszakáig történik.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást, angol vagy más idegen nyelv minimális ismerete előny.
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

HAVI NETTÓ FIZETÉSI KERET: tapasztalattól függően 200 000 – 250 000 HUF alapbér (egész évben) + túlóra + jatt + fizetett szabadság + duplán fizetett ünnepnapok

EGYÉB JUTTATÁSOK:
éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

write a new Tripadvisor review on Portum Lines
hajoznijo FB page
  • Dock42 port
Book Now